Moda Tasarım

Moda Tasarım Nedir?

Moda Tasarımı, farklı kesimlerin tekstil alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak ve bu alanda inovasyon yaratmak için çalışan endüstriyel bir tasarım branşıdır. Özgün tarz anlayışlarının farklı kumaş teknolojileriyle bir araya geldiği sürecin mimarı olan moda tasarımcılar, insanoğlunun en eski alışkanlıklarından biri olan giyim ve estetiğe yön verir.

 

Modanın Etkileyici Dünyasına Artı Sanat ile Giriş Yap

Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, geleceğin tasarımcıları için kapsamlı bir eğitim deneyimi sunar. Artı Sanat Moda Tasarım kursu sayesinde Güzel Sanatlar Fakültelerinin ilgili bölümlerine etkili bir şekilde hazırlanabilir ve hayalindeki tasarımları hayata geçirme fırsatını yakalayabilirsin. Profesyonel eğitim desteği ve disiplinli bir çalışma, hedefindeki bölüme ulaşmana yardımcı olur.

‘’Artı Sanat ve Tasarım Akademisinin modern eğitim sistemi sayesinde benzersiz bir hazırlık süreci geçirebilirsin.’’

 

Tekstil Tasarımının Püf Noktalarını Öğren

Kurs öğrencilerinin hedef ve ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı ve zengin bir eğitim deneyimi yaşatan Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, moda tasarımının ince detaylarını ve püf noktalarını başarılı bir şekilde aktarır. Ayrıca güzel sanatlara hazırlık sürecindeki öğrenciler için kişiye özel danışmanlık hizmeti de sağlayan Artı Sanat Akademisi, bu sayede hedefine giden yolda her an yanında olur.

‘’Hazırlık sürecinin başından sonuna kadar Artı Sanat Akademisinin profesyonel hizmet anlayışı seninle birlikte.’’

 

Dilediğin Yerden Özgürce Katıl

Pandemi sürecinde hedeflerini bir kenara bırakmadan etkili ve verimli bir eğitim süreci yaşaman için geliştirilen online eğitim modülü, moda tasarım mesleki çizim eğitimine dilediğin her yerden katılmana imkan tanır. Bu sayede yaşam alanının rahat ve huzurlu atmosferinde hayallerine giden yolu emin adımlarla yürüyebilirsin. Daha ayrıntılı bilgi ve kayıt için bizimle iletişim kurabilir, aklındaki soruları bizimle paylaşabilirsin.

 


Neler Öğreneceğini Keşfet!

neler öğreneceğim ?

Öğrenci Çalışmaları (İmgesel,Natürmort ve Canlı Desen Çalışmaları)

Kurs Ücretleri Nasıl ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Pill Digital