Grafik Tasarım

Artı Sanat Grafik Tasarım Çizim Eğitimi

Grafik tasarım sanatı, modern dünyanın değişen ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya çıkan bir disiplindir. Markaların broşür, logo ve basın bülteni tasarımlarından, film ve oyunlar için dijital illüstrasyon ve modellere kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren grafik tasarım, pek çok çalışma alanına sahiptir. Artı Sanat ve Tasarım Akademisinin Grafik Tasarım çizim kursu sayesinde yeteneklerini geliştirerek yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarabilirsin.

 

Grafik Tasarım Bölümleri İçin Etkili Bir Hazırlık

Türkiye genelindeki pek çok Güzel Sanatlar fakültesi, Grafik Tasarım bölümü adayları için özel yetenek sınavı uygular. Adayların imgesel, figür, figür ve mekan, afiş tasarımı ve tipografi gibi yeteneklerinin ön plana çıktığı bu yetenek sınavları elle çizim şeklinde gerçekleşir. Artı Sanat ve Tasarım Akademisi Grafik Tasarım çizim kursu, öğrencilerin bu alanlardaki yeteneklerini etkili bir şekilde geliştirerek hedefledikleri Güzel Sanatlar Fakültesine giriş yapabilmesine yardımcı olur.

‘’Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde %95 başarı oranına sahiptir.’’

 

Tasarım Alanında El Becerilerini Geliştir

Grafik Tasarım mesleği genel hatlarıyla dijital çizim tekniklerini benimsese de, elle çizim tekniği sağlam temelli bir başlangıç ve Özel Yetenek Sınavları için son derece büyük bir önem taşır. Artı Sanat Grafik Tasarım mesleki çizim kursu sayesinde grafik tasarım sanatı hakkında geniş kapsamlı bir bilgi birikimine sahip olabilir, farklı teknikleri benimseyerek el becerilerini geliştirebilirsin.

‘’Artı Sanat ve Tasarım Akademisi sayesinde grafik tasarım becerilerini hızlı bir şekilde geliştirebilirsin.’’

 

Online Eğitim Fırsatından Yararlan

Eskişehir Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, modern ders ve çalışma alanlarında verdiği yüz yüze eğitimlerin yanı sıra gelişmiş modül sistemi sayesinde online eğitim fırsatı da sunar. Hayallerine giden süreci daha verimli ve keyifli bir hale getirmek için Artı Sanat ve Tasarım Akademisinin Grafik Tasarım mesleki çizim kursuna hemen kaydolarak dilediğin yerden öğrenmeye başlayabilirsin.

 


Neler Öğreneceğini Keşfet!

neler öğreneceğim ?

Öğrenci Çalışmaları (İmgesel,Natürmort ve Canlı Desen Çalışmaları)

Kurs Ücretleri Nasıl ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Pill Digital