Endüstriyel Tasarım

Artı Sanat Endüstriyel Tasarım Çizim Eğitimi

Endüstriyel ürünlerin çizgi, şekil ve renk gibi kriterlerle oluşturulan tasarım işlemini ifade eden Endüstriyel Tasarım, modern çağın en çok rağbet gören meslek kollarından biridir. Gelişen teknoloji ve tasarım trendleri, artık çok daha etkileyici ve işlevsel ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar. Endüstriyel tasarımcılar, bir ürünün fikir aşamasından detaylı planına kadar tüm aşamalarda etkin bir rol oynar. Türkiye genelindeki pek çok üniversite endüstriyel tasarım öğrenci adaylarını yetenek sınavlı veya sınavsız şekilde kabul eder. Ancak çizim ve analitik düşünme becerisi, endüstriyel tasarım eğitimi için hayati önem taşır.

Yeteneklerini Etkili Bir Şekilde Geliştir

Artı Sanat ve Tasarım Akademisinin sunduğu endüstriyel tasarım çizim eğitimi sayesinde hedefin için becerilerini geliştirebilirsin. Profesyonel eğitim kadrosu ve modern eğitim araçları sayesinde çizim tekniklerinin yanı sıra ürün tasarlama ve brainstorming gibi eğitimlerle çok daha verimli bir deneyim yaşayabilirsin. 

‘’Uzman eğitimciler tarafından verilen eğitimler sayesinde yeteneklerini çok daha etkili bir şekilde geliştirebilirsin.’’

 

Hedefe Yönelik Eğitim Programı

Artı Sanat ve Tasarım Akademisinde sınavlı ve sınavsız endüstriyel tasarım bölümleri için ihtiyaç duyduğun eğitimi etkili bir şekilde alabilirsin. Figür çizimi, natürmort, brainstorming method, ürün tasarımı, ergonomi ve model yapım gibi teknikleri öğrenebileceğin bu eğitim programı, tasarımcı olma yolunda büyük bir adım atmana yardımcı olur. Ayrıca başvuruların sırasında Artı Sanat ve Tasarım Akademisinin danışmanlık ve yönlendirme hizmetinden de yararlanabilirsin. 

‘’Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, hedefine ulaşmanı sağlayacak en hızlı ve etkili yolu sunar.’’

 

Online Eğitim Fırsatından Yararlan

Evde kalmanın son derece önemli olduğu bu dönemde, Artı Sanat endüstriyel tasarım çizim eğitimine online olarak katılım sağlayabilirsin. Bu sayede bilgisayarınla birlikte dilediğin yerden öğrenme deneyiminin keyfini çıkarabilir, tamamen dijital olarak yönetilen süreçler sayesinde yüz yüze eğitimde elde edebileceğin tüm hizmetlerden faydalanabilirsin.

‘’İhtiyaç duyduğun eğitimi dilediğin yerden, kolay ve keyifli bir şekilde alabilirsin.’’

 

Neler Öğreneceksin?

neler öğreneceğim ?

Öğrenci Çalışmaları (İmgesel,Natürmort ve Canlı Desen Çalışmaları)

Kurs Ücretleri Nasıl ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Pill Digital