Animasyon

Artı Sanat Animasyon Çizim Eğitimi

Artı Sanat ve Tasarım Akademisi tarafından Çizgi Film ve Animasyon gibi alanlar için verilen bu eğitim sayesinde kendini geliştirerek özel yetenek sınavlarına etkili bir şekilde hazırlanabilirsin. Animasyon çizim eğitiminde farklı çizim tekniklerinin yanı sıra yaratıcı karakter oluşturma ve dijital ortamda üç boyutlu çalışma gibi yetenekleri de öğrenebilirsin. Bu eğitim programı sayesinde Animasyon konusunda ayrıntılı bir öğrenim deneyimi yaşayarak hayallerini gerçeğe dönüştürmen mümkün.

Animasyon Tekniklerini Ayrıntılı Bir Şekilde Öğren

Güzel Sanatlar Fakültelerinin yetenek sınavlarında genellikle imgesel ve storyboard çalışmalar ön plana çıkar. Animasyon bölümlerine giriş yapmak isteyen adayların bu tekniklere ve tarzlara hakim olması son derece önemlidir. Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, özel yetenek sınavlarına yönelik hazırlanan eğitim içeriği sayesinde hedefine yönelik bir eğitim almana yardımcı olur. 

‘’Artı Sanat Akademisinin animasyon eğitimi, kapsamlı ve etkili bir öğrenim deneyimi sunar.’’

 

Hayal Gücünü Gerçeğe Dönüştür

Animasyon, çizgisel karakterleri hareketli bir hale getiren etkileyici bir sanattır. Kendini bu alanda geliştirerek animasyon filmleri ve diğer dijital çalışmalar için ihtiyaç duyulan yeteneği sergileyebilirsin. Artı Sanat Akademisinde yalnızca çizim teknikleri üzerine değil, yaratıcı düşünme ve karakter kurgulama gibi konuları da öğrenerek hayal gücünü gerçeğe taşımak için ihtiyaç duyacağın kapsamlı bir eğitim deneyimi yaşayabilirsin.

‘’Yarattığın karakterlere hareket kazandırarak hayal gücünü gerçeğe dönüştürebilirsin.’’

 

Online Eğitim Fırsatını Kaçırma

Pandemi süreci boyunca hedeflerini ertelememek ve hazırlık sürecine devam etmek için Artı Sanat ve Tasarım Akademisinin online eğitim platformunu tercih edebilirsin. Yüksek çözünürlüklü canlı dersleri takip ederek kesintisiz bir deneyim yaşayabilir, eğitmeninle anlık olarak iletişim kurarak merak ettiğin soruları yöneltebilirsin.

‘’Hayallerine güvenli bir şekilde ulaşmak için Arı Sanat Akademisinin online eğitim programını tercih edebilirsin.’’

 

Neler Öğreneceksin?

neler öğreneceğim ?

Öğrenci Çalışmaları (İmgesel,Natürmort ve Canlı Desen Çalışmaları)

Kurs Ücretleri Nasıl ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Pill Digital