Mimarlık

Artı Sanat Akademisi Mimarlık Çizim Eğitimi

Üniversitelerin mimarlık fakültelerine hazırlanmak için tercih edebileceğin Artı Sanat mimari çizim eğitimi sayesinde yetenek sınavlarında başarılı sonuçlar elde ederek hedefine ulaşabilirsin. Mimari çizim tekniklerinin, tasarım oluşturma sürecinin ve çok daha fazlasının yer aldığı eğitim programı, kapsamlı bir öğrenim deneyimi yaşamanı sağlar. Teknik ve mimari çizim yeteneğini geliştirmek istiyorsan Artı Sanat Akademisini tercih edebilirsin.

‘’Detaylı eğitim programı sayesinde ihtiyacın olan her şeyi öğrenebilirsin’’

Mimari Eğitim İçin Elle Çizim Yeteneğini Geliştir

Mimari projeler bilgisayar destekli bir şekilde çizilebilse de, günümüzde gerçekleştirilen yetenek sınavları adayların elle çizim yeteneklerini sergilemelerini gerektirir. Bu sebeple Artı Sanat ve Tasarım Akademisinde mimarlık bölümlerine hazırlık için ihtiyaç duyduğun elle çizim tekniklerini ve inceliklerini öğrenerek kendini geliştirebilirsin. Ayrıca bu sayede dijital mimarlık programları için de harika bir temel oluşturursun.

‘’Mimari çizim tekniklerini yakından keşfetmeye hazır mısın?’’

 

Hedefin İçin Etkili Bir Öğrenim Deneyimi Yaşa

Eğitim alanında uzun süreli bir geçmişe sahip olan artı Sanat ve Tasarım, öğrenciler için hedeflerine ve hayallerine en uygun eğitim programını sunar. Bu sayede dilediğin bölüm ve kariyer hedefi için çok daha etkili ve verimli bir eğitim deneyimi elde edebilirsin. Artı Sanat’ın sahip olduğu uzman eğitim kadrosu, modern öğretim araçları ve deneyim sayesinde yeteneklerini en iyi şekilde geliştirmen için seni destekler.

‘’Artı Sanat sayesinde hedeflerine ulaşmak çok daha keyifli.’’

 

Online Eğitim Modülüyle Dilediğin Yerde Öğren

Modern ve teknolojik çalışma ortamlarına sahip olan Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, öğrencilerin sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde yüz yüze eğitim almalarına imkan tanır. Ayrıca pandemi sürecinde gelişmiş online eğitim modülü sayesinde öğrencilere tüm eğitim olanaklarına online bir şekilde ulaşma fırsatı da sunar. Bu sayede Artı Sanat Akademisinin mimarlık çizim eğitimini online veya yüz yüze seçenekleriyle tercih edebilirsin. Eğitim programı hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve kaydolmak için bizimle iletişim kurabilirsin.

‘’Eğitim artık dilediğin her yerde!’’


Neler Öğreneceksin?

neler öğreneceğim ?

Öğrenci Çalışmaları (İmgesel,Natürmort ve Canlı Desen Çalışmaları)

Kurs Ücretleri Nasıl ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Pill Digital