İç Mimarlık

Artı Sanat Akademisi İç Mimarlık Çizim Eğitimi

Yetenek sınavları ve kariyer hedefleri için sunulan iç mimarlık mesleki çizim eğitimi, mimarinin temellerini ve inceliklerini öğrenebileceğin, yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarabileceğin ve kendine özgü bir tarz oluşturabileceğin kapsamlı bir programdır. Program süresince iç mimarlık konulu elle çizim yeteneklerini ve yartıcılığını geliştirebilirsin. 

‘’Artı Sanat ve Tasarım Akademisi geleceği şekillendiren sanatçılar için ilham kaynağıdır.’’

Mekanlara Etkileyici Bir Hava Kazandır

Yalnızca dekorasyonu değil, mimarinin temel terminolojisini de içine alan iç mimarlık mesleği, insanların ferah ve keyifli bir şekilde zaman geçirebilecekleri ve yaşayabilecekleri mekanları ortaya çıkarır. İnsanoğlunun dünya üzerinde yürümeye başladığı ilk günden bu yana süregelen estetik ve dekoratif ihtiyaçların günümüze yorumlanarak tasarlanmasını sağlayan Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, iç mimarlık mesleğine farklı bir perspektiften yaklaşır. Bu sayede öğrencilerin de özgün ve ilgi çekici bir üsluba sahip olmalarını destekler.

‘’Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, tüm tabulardan sıyrılarak özgün ve yaratıcı fikirler ortaya çıkarır.’’

 

Zengin Eğitim Programıyla Hedefine Kolayca Ulaş

Özel Yetenek Sınavları aracılığıyla girilen mimarlık bölümleri için çizim yeteneği ve yaratıcı düşünce büyük bir önem taşır. Artı Sanat ve Tasarım Akademisi zengin eğitim içeriği sayesinde öğrencilerin el becerilerini geliştirirken, modern ve kapsamlı eğitim akademisi ve yetenekli eğitimcileri sayesinde yaratıcı düşünce ve tasarlama yetilerine de katkıda bulunur. Artı Saat kademisinin sağladığı bu eğitim modülüyle hayallerine ve hedeflerine çok daha kolay ve etkili bir şekilde ulaşabilirsin. 

‘’Hayallerine giden yoldaki her adımını Artı Sanat’la sağlam bir şekilde at.’’

 

Online Eğitim Fırsatıyla Güvenli Bir Şekilde Öğren

Yüz yüze ve online eğitim seçeneklerini bir arada sunan Artı Sanat ve Tasarım Akademisi, Covid-19 pandemi sürecinde mesleki çizim kursu öğrencilerinin de online eğitim modülü sayesinde diledikleri yerden eğitim alabilmelerini kolaylaştırır. Bu sayede iç mimarlık mesleki çizim kursuna kaydolarak eğitimini yüksek çözünürlük kalitesi ve interaktif seçeneklerle kolayca alabilirsin. İç mimarlık mesleki çizim kursu hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve kaydolmak için bizimle iletişim kurabilirsin.

‘’Gelişmiş online eğitim modülü sayesinde dilediğin yerden eğitimlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.’’

 


Neler Öğreneceğini Keşfet!

neler öğreneceğim ?

Öğrenci Çalışmaları (İmgesel,Natürmort ve Canlı Desen Çalışmaları)

Kurs Ücretleri Nasıl ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
Pill Digital