Büst ve Tors Çizimleri

Yetenek sınavlarına hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağlayan büst ve tors çizimleri, desen çizimlerine geçiş aşamasını kolaylaştırır. Sanatçı adayının insan anatomisi konusunda bilgi birikimi ve deneyim kazanmasına da yardımcı olan bu çizim eğitimi, kapsamlı bir deneyim elde edilmesini sağlar.Büst ve Tors Çizimleri

Büst Çizimleri

Büst çizimleri, anatomik çizim tekniklerine giriş için oldukça faydalı bir pratiktir. Cansız büstler üzerinde insan yüzünün fiziksel özelliklerini inceleyerek çok daha rahat bir şekilde bu ayrıntılı kağıda dökmeye başlayabilirsin. Bu sayede ileri dönemde canlı figürler üzerinde çok daha rahat ve pratik bir şekilde hatları ve ayrıntıları ortaya çıkarabilirsin.

 

Tors Çizimleri

İnsan anatomisi üzerine daha gelişmiş bir deneyim sunan Torso çizimleri, üst insan gövdesinin anatomisini ve kas yapısını tanıman için oldukça faydalıdır. Üst gövdede yer alan kasların fiziksel formlarını öğrenebileceğin tors çizimler, ileri seviye figür çizimleri için yeterli sanatsal birikimi oluşturmana yardımcı olur.

Öğrenci Çalışmaları (İmgesel,Natürmort ve Canlı Desen Çalışmaları)

Pill Digital